Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік"

buttonLisotehnikАдреса: Україна, 57460, с.Рибаківка, Березанський район, Миколаївська область.

Телефон:·8(05153) 99 238; (067) 35 22 795
Електронна пошта:· Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Керівник табору: директор Гевал Володимир Федорович
Керівник·університету-власника табору: ректор, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор Загорський Володимир Степанович

1. Місце знаходження закладу.
тел./факс·8 (05153) 99 238; моб.т.·(067) 67 07 460

Табір знаходиться в Миколаївській обл. Березанський р-н, с. Рибаківка. Курортна зона с. Рибаківка розташована на березі Чорного моря, у степовій зоні України Причорноморської берегової рівнини.

Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” розташований на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 150 м від берега Чорного моря.

В курортній зоні Рибаківка розміщено унікальне грязево-солене озеро Тузла. Завдяки поєднанню моря, степу, солоного озера і хвойного лісу повітря в зоні відпочинку позитивно впливає на органи дихання, серцево-судинну і нервову системи.

Сам табір розташований у дуже привабливому місці. Поряд піщаний пляж та південний степ, що додає повітрю морський запах та аромат степових трав.

Ділянка табору займає 7 га, і потопає у зелені деревно-чагарникових рослин. На території табору зростають такі види дерев як сосна кримська, туя східна, тополі біла та Боллє, в’яз перисто-гіллястий, шовковиця чорна, черешня, робінія псевдоакація, клени гостролистий і польовий, маслинка вузьколиста, катальпа прекрасна, айлант найвищий і кущі – магонія падуболиста, тамарикс галузистий, гібіск сірійський, спіреї Вангутта та середня, шипшина собача, скумпія звичайна, сумах пухнастий, бірючина звичайна та бузок звичайний. Загальна кількість таксонів складає понад 90 видів.

1.1. Тривалість зміни та умови побуту:

  1. Тривалість дитячої зміни – 21 день. Максимальна кількість дітей на зміну – 500 осіб.
  2. Розміщення дітей у одно-, двоповерхових цегляних будинках та корпусах з балконами. У таборі є блочні та кімнатні санвузли (душ, туалет, умивальник) в яких забезпечується цілодобове постачання холодної та гарячої води. Розміщення дітей у номері по 2, 3, 4 особи. Номери укомплектовані меблями відповідно до санітарних норм. У номерах розташованих є холодильники та телевізори. У таборі працює власна мережа кабельного телебачення. Заклад забезпечений автономним круглодобовим водопостачанням з власної свердловини. Є телефон-автомат з виходом на міжміський зв'язок.
  3. Обладнаний медичний пункт та 4 ізолятори, забезпечується цілодобове чергування медичних працівників з можливістю надання першочергової долікарської допомоги та відновлювальних лікувально-оздоровчих процедур.
  4. Об’єкти культурно-просвітницької роботи та дозвілля: бібліотека, критий павільйон, відеозал, фонотека, літній амфітеатр, який одночасно є концертним майданчиком, танцмайданчик для дискотек, 10 приміщеннь(типу колиба) для гурткової роботи.

2. Для фізичного виховання та спорту на території табору знаходяться: тенісний корт, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, футбольне поле, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. На пляжі є волейбольне поле, гімнастичні снаряди.

Спортивні секції. Основне їх завдання - залучити дітей певного віку до систематичних занять фізичною культурою, сприяти підвищенню їх фізичної підготовленості.

Основна спрямованість занять - загальна фізична підготовка. Всі заняття проводяться на свіжому повітрі (на спортивних майданчиках або морському березі).Структура і зміст занять наближені до уроків фізичної культури. У зміст занять входять фізичні вправи зі шкільної програми. Діють спортивні секції та проводяться змагання із волейболу, плавання, футболу, баскетболу, настільного тенісу.

Територія пляжу табору облаштована тіньовими навісами, кабінками для перевдягання,. Море має пологе піщане дно.

Для культурно-просвітницької роботи та дозвілля на території табору функціонують: літній амфітеатр на 400 місць зі сценою для проведення масових заходів, показу кінофільмів; два танцмайданчики; ігровий майданчик. У таборі функціонує закритий павільйон із залом для дискотек, перегляду відеофільмів та проведення інших заходів за негоди, а також функціонує комп’ютерний зал із доступом до Internеt та бібліотека,10 приміщеннь(типу гуцульська колиба) для гурткової роботи.

Під час перебування у таборі для дітей організовується культурно-просвітницька програма: знайомство із табором та вихователями, відкриття табірної зміни, конкурс танців, малюнку, пісні, скульптури на піску, день КВК, концерт заслужених артистів України та художньої самодіяльності, перегляд мультиплікаційних та художніх фільмів для дітей, конкурси та дискотеки, спортивні змагання, урочисте закриття зміни, прощання із друзями (див. фото додатків).

4. Відстань до найближчої залізничної станції від ОСТ "Лісотехнік" становить 83 км м. Одеса та 85 км до м. Миколаїв. Відстань до найближчої атомної станції, що знаходиться у м. Южноукраїнськ становить понад 200 км

5. Табір розташований в екологічно чистій місцевості поза межами великих населених пунктів та промислових міст. Найбільше промислове місто Південний Одеської обл. знаходиться на відстані 30 км.

6. ОСТ "Лісотехнік" має власний пляж. Територія пляжу облаштована тіньовими навісами, кабінками для перевдягання. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД де чергують рятувальники та лікар. Море має пологе піщане дно із глибиною до 1,5 м на відстані до 50 м.

З метою урізноманітнення дозвілля, розвитку творчої та пізнавальної складової відпочинку дітей у таборі діють наступні гуртки:

  • Туристично – краєзнавчий гурток «Мандрівник»
  • Гурток "Етикет". ·
  • Гуртки народного та сучасного танців.
  • Вокальний гурток.
  • Гурток художнього читання.
  • Гурток "Робимо своїми руками".
  • Театральний гурток.

Пропонуються краєзнавчо-туристичні екскурсії:

1. Екскурсія у м. Миколаїв у найстарший зоопарк України.

Це один з найкращих і знаних зоопарків в Європі. Колекція зоопарку налічує 2800 тварин 377 видів, з них близько 80 видів, занесених в Міжнародну Червону книгу, більше ніж 400 видів рослин. Це найбільша колекція в Україні. Більше 50 видів тварин серед українських зоопарків представлене тільки тут.

2. Екскурсія у м. Миколаїв у музей суднобудування і флоту.

Єдиний в Україні музей суднобудування і флоту створено в Миколаєві у 1978 році. Це один із найпопулярніших історико-культурних центрів міста Миколаєва. За роки свого існування музей прийняв майже два мільйони відвідувачів і став справжньою візитною карткою корабельного краю.

3. Екскурсія в історико-археологічний заповідник "Ольвія" с. Парутине Миколаївської обл.

Це античне грецьке місто-держава, в якому побував сам "батько історії" Геродот, - було одним з найбільших античних центрів у Північному Причорномор'ї, мало величезну сільську округу у вигляді поселень і ферм по берегах моря і його лиманів, торговельно-економічні зв'язки з Елладою. Потім на багато століть про Ольвію забули. Її місце-розташування було встановлено наприкінці XVIII століття.

Нещодавно відзначалося 200-річчя наукових досліджень цієї пам'ятки, що дала найцінніший матеріал про період історії Нижнього Побужжя у часи Стародавньої Греції і Стародавнього Риму.

4. Екскурсія у м. Одеса.

Екскурсія знайомить з історичними, архітектурними та культурними пам’ятками Одеси: Успенський Собор, Художній музей, Приморський бульвар, театр Опери та Балету (ззовні), знамениті Потьомкінські Сходи, вулиця Дерибасівська, Одеський порт, набережна, історичний центр.

5. Поїздка в аквапарк м. Кобелево

Аквапарк з безліччю гірок та басейнів не тільки підніме настрій, залишить незвичайне відчуття свята, але й дасть заряд бадьорості і енергії.

6. Екскурсія по морю на о. Березань.

Невеликий острів на Чорному морі при вході у Дніпровсько-Бузький лиман. Розташований за 2 км від села Рибаківка, Миколаївської обл. Площа - 23,6 га. Відомий центр туризму — тут знайдено найдавніше в Північному Причорномор'ї давньогрецьке поселення. Серед знахідок багато ранньої розписної іонійської кераміки і кераміки елліністичного часу, а також монет, які чеканились в Ольвії. На Березані знайдено єдиний відомий на території України надгробок з рунічним написом (11-12 ст.).

Запорожці використовували Березань як опорний пункт в морських походах проти Туреччини. Місце страти (1906) лейтенанта Петра Шмідта, який очолив повстання на крейсері «Очаків» (пам’ятка занесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України).

ОСТ «Лісотехнік» внесений до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку України. У 2011 році табір атестований комісією Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України з присвоєнням 1-ї категорії. За результатами своєї багаторічної діяльності заклад неодноразово відзначений нагородами, зокрема дипломами, подяками і грамотами Федерації профспілок України, ЦК профспілки працівників освіти і науки України, Об'єднання 

Last modified on Середа, 16 лютого 2022 11:25

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.old.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/old.nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@old.nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper