Ректора університету нагороджено відзнакою “Патріот Українського Народу”

zahorskyРектора Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, почесного доктора з екології Інституту агроекології і природокористування НААН України, відомого громадського діяча України Володимира Степановича ЗАГОРСЬКОГО нагороджено відзнакою “Патріот Українського Народу” за активну державотворчу діяльність, відданість українській ідеї, високий професіоналізм, людяність та патріотизм.

Вітаємо Вас, Володимире Степановичу з цією високою відзнакою і зичимо творчого натхнення, невичерпної енергії, сил, здоров’я та наснаги для розбудови нашої держави.

З повагою Колектив
НЛТУ України