До Дня науки в Україні

Вітаємо ректора Національного лісотехнічного університету України, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Загорського з вагомою Відзнакою Національної академії наук України “За наукові досягнення”, що була вручена під час урочистого засідання Ради Західного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України!

З ДНЕМ НАУКИ ДОРОГІ ЛІСОТЕХНІКИ 5

А також Подяку Львівської міської ради за вагомий внесок у розвиток науки, сумлінну науково-організаційну працю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки отримав керівник відділу професійного розвитку, професор кафедри публічного управління та адміністрування, професор Андрій Ліпенцев.

Зичимо успішним науковцям натхнення та реалізації найграндіозніших проєктів!

Last modified on Понеділок, 20 травня 2024 08:49