Навчальна практика з дисципліни "Екологія людини"

photo 3 2024 05 29 10 43 58

Сьогодні студенти групи ЕК-11 завершили навчальну практику з дисципліни "Екологія людини".  У рамках практики наші студенти під керівництвом доц. Оліферчук Вікторії Петрівни вивчали принципи органічного харчування, робили мікологічні аналізи ґрунтів фермерського господарства і побачили перспективи працевлаштування.  Через простір «Насамперед» студенти  ознайомились з роботою екологів на фермерських господарствах, побачили перспективу у співпраці. Також відвідали дитячий будинок «Благодать» та дві групи діток-сиріт 3-6 років у закладі дошкільної освіти «Ясла-садок №5», де мали можливість не тільки виконати поставлені перед ними завдання, але й завести нові знайомства….