Телеканал Еспресо та НЛТУ України – партнери

З метою забезпечення якісного навчального процесу та створення можливостей для набуття практичних навичків студентами освітньо-професійної програми “Інформаційна діяльність” у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та директорка Товариства з обмеженою відповідальністю “Голдберрі” (далі – Телеканал Еспресо) Катерина Єрмолович підписали меморандум про співробітництво.

Предметом цього Меморандуму є спільна багатовекторна діяльність, спрямована на досягнення мети Меморандуму, що реалізується шляхом організації та проведення заходів, виконання спільних завдань та проектів, обміну інформацією.

Напрями співпраці:

• обмін аудіовізуальними послугами та створенню умов для виникнення спільного аудіовізуального продукту;
  • проведення спільних освітніх, наукових та науково-практичних заходів з метою їх інформаційного супроводу;
  • реалізація проєктів щодо інформування громадськості з питань життєдіяльності університету;
  • популяризація наукових, навчальних і методичних матеріалів;
  • організація і проведення освітніх та інформаційних заходів для підвищення рівня професійної компетентності;
  • підвищення кваліфікації працівників телевізійного каналу у сферах, визначених домовленістю, за дистанційною формою навчання.

Ідейні напрацювання, які неодноразово обговорювалися керівниками установ, скріплено підписанням офіційного документу, а отже, консолідація зусиль сприятиме у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. До підписання Меморандуму долучилися також директор Телерадіокомпанії «Львів» Михайло Хвойницький, завідувачка кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін, професорка Оксана Греджук та керівник юридичного відділу НЛТУ України Наталія Гординська. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

Last modified on Четвер, 04 липня 2024 08:09