Керівник відділу якості освіти та визнання кваліфікацій
ГАСІЙ Олександр Богданович
доцент, доктор технічних наук
|
ГАСІЙ Олександр Богданович - керівник відділу якості освіти та визнання кваліфікацій |
|
Шевченко Наталія Василівна - інженер І категорії Кіндрат Ростислав Ярославович - інженер І категорії Салапак Любов Василівна - інженер І категорії Максимів Людмила Іванівна - інженер І категорії |
|
79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки 103 |
|
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. |
www.old.nltu.edu.ua | |
Відділ якості освіти та визнання кваліфікацій організовує координацію роботи внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти, оцінювання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, забезпечення академічної доброчесності, формування культури якості вищої освіти в Університеті. У своїй роботі відділ взаємодіє з Навчально-науковими інститутами та кафедрами, навчально-методичним відділом, науково-методичною радою університету, органами студентського самоврядування, відділом комунікацій, сектором практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, відділом професійного розвитку, відділом міжнародних зв’язків, відділом ліцензування та акредитації та іншими службами університету з питань, що входять до компетенції зазначених структурних підрозділів. |
Відділ якості освіти та визнання кваліфікацій є окремим структурним підрозділом НЛТУ України і підпорядковується безпосередньо ректору та першому проректору з науково-педагогічної роботи, звітує про свою роботу перед ректоратом та Вченою радою університету.
Місія Відділу якості освіти та визнання кваліфікацій полягає в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Університеті з метою формування інноваційного освітнього середовища Університету, сприяння конкурентоспроможності випускників на ринку праці, подальшій інтеграції Університету в Європейський простір вищої освіти.
Основні завдання, які вирішує відділ якості освіти та визнання кваліфікацій у своїй роботі:
- Вивчення та узагальнення українського і закордонного досвіду з питань моніторингу якості освіти, поширення інформації щодо моніторингових досліджень в системі освіти.
- Розробка форм анкет та інших матеріалів для проведення моніторингових досліджень. Організаційно-технічна підготовка опитувань (анкетувань, оцінювань тощо) здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників із питань якості організації освітнього процесу.
- Систематичний збір, обробка, аналіз результатів освітнього та соціально-психологічного моніторингу діяльності здобувачів і науково-педагогічних працівників. Інформування всіх суб’єктів освітнього процесу про результати моніторингових досліджень через інформаційні ресурси Університету.
- Формування на підставі моніторингових досліджень рекомендацій щодо підвищення якості освітньої діяльності.
- Науково-методичне та організаційне забезпечення моніторингу якості знань здобувачів Університету; розробка єдиної системи критеріїв, діагностичного інструментарію, показників моніторингу якості освіти в Університеті спільно з навчально-методичним відділом та органами студентського самоврядування.
- Надання консультативної та методичної допомоги структурним підрозділам Університету з питань діагностики, оцінювання та моніторингу якості знань здобувачів вищої освіти.
- Надання консультативної та методичної допомоги дирекціям Навчально-наукових інститутів з питань організації процедури визнання результатів навчання та кваліфікацій у формальній, неформальній та інформальній освіті.
- Надання консультативної та методичної допомоги кафедрам і дирекціям Навчально-наукових інститутів з питань організації процедури проведення рейтингового оцінювання навчально-наукового персоналу, кафедр і ННІ.
- Розробка та впровадження університетської системи забезпечення академічної доброчесності. Організація та проведення заходів із питань моніторингу академічної доброчесності.
- Закон України “Про вищу освіту” / Стаття 16. Система забезпечення якості вищої освіти
- Рекомендації Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти стосовно запровадження внутрішньої системи забезпечення якості
- Стандарти та рекомендації щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти.
- ПОЛОЖЕННЯ про Центр забезпечення якості освітніх послуг
- ПОЛОЖЕННЯ про систему забезпечення ДВНЗ “НЛТУ України” якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (систему внутрішнього забезпечення якості)
- 21-22 жовтня 2021 р. відбулася
І Міжнародна науково-практична конференція “Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України”. Електронний збірник конференції - 17-18 листопада 2022 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики”. Матеріали конференції - Електронний збірник конференції
- 6 листопада 2023 р. на базі Західноукраїнського національного університету відбувся Український форум якості освіти. Посилання на трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=lBcPskqysv8
- Лекція 1 "Фактори, які змінюють освітній ландшафт"
- Лекція 2 "Вибудовуємо комунікацію зі студентами"
- Лекція 3 "Як розвивати самозарадність"
- "Матеріали онлайн-курсу «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти"