Керівник відділу
САЛАБАЙ Роман Григорович
доцент, кандидат технічних наук
Керівник відділу САЛАБАЙ Роман Григорович доцент, кандидат технічних наук |
|
|
79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, к. 22 |
|
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. |
(032) 258-42-56, (032) 258-41-68 |
Навчально-методичний відділ є окремим структурним підрозділом НЛТУ України і безпосередньо підпорядковується ректору, першому проректору з науково-педагогічної роботи та проректору з науково-педагогічної, виховної роботи та міжнародних зв’язків.
У структуру навчально-методичного відділу входить сектор практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Національного лісотехнічного університету України, метою якого є сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету в реалізації їх права на працю та забезпечення першим робочим місцем.
Штат навчально-методичного відділу:
-
керівник сектора практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників
Кобзєв Микола Володимирович -
провідний спеціаліст Самчук Галина Мар’янівна
-
інженери І категорії
Стецька Олександра Дмитрівна,
Стиранівська Дарія Львівна - інженери
Вицега Світлана Володимирівна
старші лаборанти - Сухомлин Наталія Григорівна
-
старший диспетчер Полянська Іванна Тадеївна
-
диспетчери
Новосельська Тетяна Анатоліївна
Борис Любов Миколаївна -
Навчально-методичний відділ здійснює планування, організацію і контроль за навчальним процесом. Всю роботу навчальний відділ організує і проводить за дорученням ректорату. Відділ здійснює координацію роботи факультетів, ІЕЕ та кафедр із планування, організації та методичного забезпечення навчального процесу на рівні сучасних вимог. У своїй діяльності навчальний відділ керується Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту” та іншими законодавчими і нормативними актами, наказами МОН України стосовно вищої освіти, Статутом університету та наказами ректора.
Головним завданням навчального відділу є вдосконалення навчально-виховного процесу, забезпечення підготовки висококваліфікованих кадрів. Для реалізації цього завдання відділ має досвідчених працівників.
Перспективою у роботі відділу є визначення стратегічних напрямків роботи університету в контексті загальноєвропейського і світового освітньо-правового простору, реалізація Державної програми розвитку вищої освіти, впровадження положень Болонської декларації та кредитно-модульної системи організації навчального процесу.
Навчально-методичний відділ здійснює функції організації, планування та контролю навчально-методичної роботи, організації усіх видів практик, сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету. Відділ готує звітні дані з питань своєї діяльності для Міністерства освіти і науки України та інших організацій і працює у тісній взаємодії з деканатами, інститутом екологічної економіки, кафедрами та іншими структурними підрозділами університету.
-
Основні завдання, які вирішує відділ у своїй роботі:
- проведення моніторингу навчально-методичних видань та наукове і організаційне забезпечення розвитку навчально-методичної бази освітньої діяльності університету;
- науково-методичне забезпечення розвитку змісту освіти та вдосконалення організації навчального процесу;
- методичне і наукове забезпечення впровадження в університеті новітніх форм і методів навчання;
- проведення соціологічних досліджень з питань, пов’язаних з удосконаленням організації навчального процесу та змістом освіти;
- організація усіх видів практик студентів;
- методичне забезпечення та контроль усіх видів практик;
- організація роботи щодо працевлаштування студентів та випускників університету. - Основні зусилля діяльності навчально-методичного відділу спільно з кафедрами, іншими навчальними та адміністративними підрозділами університету зосереджено на розвитку змісту освіти та вдосконаленні організації навчального процесу з тим, щоб досягнути нового рівня підготовки випускників і прискорити входження України до Європейського освітнього простору, зберігши всі надбання національної вищої школи та доповнивши їх європейським досвідом.