Ректор Національного лісотехнічного університету України, чл.-кор. НАН України Володимир Загорський та проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Микола Борис разом із громадськістю і академічною спільнотою 4 липня вшанували пам’ять загиблих внаслідок трагічних подій на Вулецьких пагорбах у Львові.
З метою забезпечення якісного навчального процесу та створення можливостей для набуття практичних навичків студентами освітньо-професійної програми “Інформаційна діяльність” у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та директорка Товариства з обмеженою відповідальністю “Голдберрі” (далі – Телеканал Еспресо) Катерина Єрмолович підписали меморандум про співробітництво.
27 червня відбулося чергове засідання Вченої ради Національного лісотехнічного університету України. Ректор НЛТУ України, чл.-кор. НАН України, професор Володимир Загорський як головуючий розпочав засідання із вручення відзнаки і почесних грамот.
За трудові досягнення у професійній діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі за підсумками навчального року ректор Університету вручив нагрудний знак Міністерства освіти і науки України “Відмінник освіти” професору кафедри лісівництва Володимиру Крамарцю.
З глибоким сумом повідомляємо, що 30 червня 2024 року
на 63-му році життя відійшов у вічність багатолітній
директор Відокремленого структурного підрозділу
“Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат
НЛТУ України” (смт Івано-Франкове)
СВИСТАК
Михайло Михайлович
05.10.1961 – 30.06.2024
Колектив університету сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним,
близьким і друзям покійного
Парастас відбудеться 01.07.2024 р. о 20 год.
за адресою: смт Івано-Франкове, вул. Шептицького, 12.
Похорон відбудеться 02.07.2024 р. о 12 год.
29 червня ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та директор Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України, голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Роман Дадак взяли участь у Національному молитовному сніданку, що проводився за підтримки Президента України Володимира Зеленського.
У навчально-виховному процесі НЛТУ України навчальна дисципліна “Фізичне виховання” згідно з навчальними планами викладається частково для студентів першого курсу та груп спортивного вдосконалення з видів спорту. Кращі студенти-спортсмени за результатами успішних виступів на змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів систематично заохочуються грошовими винагородами (преміями).
Секція фізичного виховання кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін надає додаткові можливості забезпечити фізкультурно-оздоровчі та спортивні потреби студентів із таких видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, важка атлетика, настільний теніс, шахи, легка атлетика, а також створено належні умови оздоровчих занять для аспірантів та науково-педагогічних працівників, співробітників університету на таких спортивних об’єктах: футбольне поле, спортивні зали, шаховий клуб, гімнастичне містечко, зал атлетичної гімнастики.
24-28 червня 2024 року завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Олена Максимець (дистанційно), доценти Юлія Шведюк та Надія Юрків, а також керівник міжнародного відділу, асистент кафедри екологічної економіки та бізнесу Галина Лесюк прийняли активну участь у воркшопі «Train the Trainers» в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Transformational Learning Network for Resilience – Enabling Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine (TransLearnN)» в Жешувській політехніці (Польща). Серед учасників також були представники професорського-викладацького складу семи закладів вищої освіти України зі Львова, Києва, Житомира, Одеси, Миколаєва, Харкова, Маріуполя (сьогодні переміщений в Дніпро) та чотирьох освітніх закладів Європи (Жешувський технологічний університет (Польща), Вільнюський технологічний університет ім. Гедіміна (Литва), Технічний університет у місті Ліберець (Чеська Республіка), Університет сталого розвитку міста Еберсвальде (Німеччина).
Нещодавно в межах XXV Міжнародної виставки “Деревообробка”, відбувся V Всеукраїнський лісопромисловий форум присвячений 150-річчю Національного лісотехнічного університету України. Упродовж п’яти років лісовий форум став унікальним комунікативним майданчиком для підприємців, науковців та представників органів влади. Тематика цьогорічного лісопромислового форуму – “Лісовий сектор України: співпраця науки і виробництва на шляху зеленої відбудови країни”. Організаторами та партнерами форуму виступили Державне підприємство “Ліси України”, Національний лісотехнічний університет України, Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини, Європейська асоціація виробників піддонів (EPAL).
Як слушно зазначив ректор НЛТУ України, чл.-кор. НАН України, професор Володимир Загорський: “Попередні форуми підтвердили свою значущість стосовно синтезу науки, виробництва і управління для обговорення актуальних проблем лісового господарства і деревообробної галузі та перспективного планування майбутнього розвитку лісопромислового сектору України. Йдеться про сектор, у який входить низка напрямів економічної діяльності – від лісового господарства і деревообробної промисловості, вироблення енергії з деревини та зеленого туризму до “лісотехнічної” освіти і науки та інших, пов’язаних із лісом видів діяльності. Наш університет був співорганізатором перших чотирьох лісопромислових форумів, що проведені у 2020 – 2023 роках і, звичайно, ми раді приєднатись до організації п’ятого форуму”.
1 червня для студентів груп ЕК-11 закінчилась друга частина Загальнобіологічної навчальної практики - практика з дисципліни "Метеорологія і кліматологія" під керівництвом старшого викладача кафедри Мельничук Світлани Петрівни. Студенти виконували мікрокліматичні дослідження визначеної ділянки на території Ботанічного саду загальнодержавного значення НЛТУ України по вул. О.Кобилянської,1.
Здобули практичні навики користування метеорологічними приладами та обрахунками метеопоказників. Також натренували око для розпізнавання мікрокліматичних особливостей досліджуваної місцевості.
14 червня в Департаменті екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації щодо Програми LIFE ЄС 2024 відбулось обговорення пропозицій за участі представників кафедр лісівництва і екології НЛТУ, а також Природного заповідника “Розточчя” та Яворівського національного природного парку.
https://mepr.gov.ua/programa-yes-life-2024-vidkryto-konkurs-propozytsij/